Fotogrāfijas

Neraugoties uz to, ka 21. gadsimtā daudz fotogrāfiju tiek glabātas digitālā formātā, svarīgākos dzīves mirkļus tomēr visvieglāk sakārtot fotoalbumā. Gutenbergs Druka piedāvā fotogrāfiju izdruku gan standarta 10x15cm, gan citos izmēros. Piemēram, standarta pases foto izmērs ir 3x4cm, bet vīzai uz ASV nepieciešams kvadrātveida formāts 5x5cm. Tāpat piedāvājam dažādus fotopapīra veidus (matētu, glancētu) un kadrējumus ar vai bez baltām malām.

Daudzi neapzinās, cik liela nozīme ir fotogrāfiju apstrādei. Mūsu speciālisti piedāvā veikt foto rediģēšanu ar atbilstošu programmatūru, noregulējot krāsas un attēla asumu un priekšplānu atdalot no fona tā, lai Jūsu foto atgādinātu profesionāļa veikumu. Svarīgi piebilst – lai nezaudētu krāsu nianses, vēlams foto saglabāt nevis JPEG formātā, bet gan citos (TIFF, BMP, PNG, GIF).

Ja esat atraduši vecu, bojātu (izbalējušu, salocītu, nobružātu) fotogrāfiju, piedāvājam veikt tās restaurāciju. Tāpat iespējams atjaunot arī saplēstas fotogrāfijas, lai varētu saglabāt radinieku foto nākamajām paaudzēm. Katram ir patīkami šķirstīt albumu ar augstas kvalitātes foto. Aizpildiet zemāk esošo formu, lai iegūtu teicami apstrādātas fotogrāfijas taustāmā – izdrukātā – formātā!

Sazinies, lai varam piepildīt tavas vēlmes!