Ielūgumi

Ielūgumi ir tradicionāls veids, kā uzaicināt viesus uz pasākumu. Ielūgums papīra formātā parāda Jūsu īpašo attieksmi pret uzaicināto viesi – digitālajā laikmetā taustāma ielūguma saņemšana ir cieņas un draudzības apliecinājums. Vienalga, vai gaidāmas sen plānotās kāzas, apaļa jubileja vai nozīmīgs korporatīvs pasākums – ar mūsu grafisko dizaineru palīdzību īpaši noformēts ielūgums neapšaubāmi būs izdevies un parādīs, ka pasākums ir labi plānots!

Pat ja  līdz pasākumam palicis tik maz laika, ka šķiet, ka visu nav iespējams paspēt, Gutenbergs Druka piedāvā operatīvi izveidot skaistu ielūgumu ar perfektu dizainu un to laicīgi izdrukāt, lai tas sasniegtu visus adresātus. Pēc Jūsu vēlmēm ielūgumiem iespējams pievienot dažādus attēlus, ierašanās norādes, unikālus grafiskos elementus, personalizētus tekstu fontus vai pat QR kodus. Varam izgatavot arī individuāla dizaina aploksnes izsūtīšanai, galda kartes, etiķetes uz pudelēm – mums ir tūkstošiem ideju, kā Jūsu pasākumu padarīt neaizmirstamu!

Veiksmīgi izgatavots ielūgums saskan ar plānotā pasākuma stilu – askētisku, romantisku, ieturēti elegantu vai klasisku. Mūsu dizaineri ir gatavi iedziļināties niansēs, lai izveidotu Jums atbilstošāko ielūgumu, kas atstās pozitīvu un ilgi paliekošu iespaidu uz viesiem.

Sazinieties ar mums, lai Jūsu īpašā pasākuma ielūgumi pēc iespējas ātrāk sasniegtu savus adresātus!

Sazinies, lai varam piepildīt tavas vēlmes!