Lielformāta druka

Ja vēlaties izdrukāt materiālu izmērā, kas lielāks par A3, lielformāta druka ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Spējam drukāt gandrīz visu – no saules un ūdens izturīgiem reklāmas plakātiem līdz uzlīmēm uz automašīnām un logiem, no personalizētām tapetēm, žalūzijām vai kanvām līdz roll-up stendiem un palešu ietinamajai plēvei. Lai arī kāda būtu Jūsu ideja, mums ir tai piemērots risinājums.

 

Lai izdrukātais materiāls piesaistītu uzmanību, noteicoša loma ir veiksmīgam dizainam. Gutenbergs Druka grafiskie dizaineri spēj attīstīt un pilnveidot Jūsu ideju tā, lai gūtu maksimālu efektu un atdevi, piesaistot iespējami daudzu cilvēku skatienus. Un ne viņi, ne Jūs nebūsiet vīlušies, jo drukājam augstā kvalitātē ar 6 krāsām, precīzi attēlojot gan melno, gan balto, gan pustoņus un to pārejas.

 

Ja nepieciešams, spējam izdrukāt arī vienkāršākus darbus, kā gleznu reprodukcijas vai tehniskos rasējumus. Ilgmūžībai varam materiālu ielaminēt, neļaujot laika gaitā novalkāties pat tik intensīvi lietotam produktam kā grīdas uzlīmēm.

Katrai idejai ir savs piemērotākais risinājums, tāpēc sazinieties ar mums, lai realizētu pat trakākās ieceres!

Sazinies, lai varam piepildīt tavas vēlmes!