Tipogrāfija

Tipogrāfija ir mūsu uzņēmuma sirds – tajā digitāli maketētais materiāls caur profesionālām iekārtām pārtop taustāmā rezultātā. Kad fails sagatavots drukāšanai, tas iziet pirmapstrādi – repro speciālists pārskata maketu. Lai sasniegtu perfektu rezultātu, neskaidrību gadījumā tiek veiktas korekcijas maketā vai pielāgota drukas forma.

 

Ja vēlaties pēc iespējas samazināt materiāla zudumus, piemērota būs maztirāžas jeb digitālā druka. Ja interesē spilgtas krāsas lielā tirāžā, pielietosim ofseta druku. Ja svarīgi ir izcelt kādu īpašu niansi, varam to drukāt ar reljefspiedi vai spīdīgu UV laku. Lai nodrošinātu nevainojamus rezultātus, mūsu profesionālā komanda palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošāko drukas veidu un izveidot piemērotu maketu, .

 

Pēc izdrukāšanas tiek veikta kvalitātes kontrole un pēcapstrāde – laminēšana, locīšana, brošēšana, lakošana, sastiprināšana u.c. Speciāli šim nolūkam radītas iekārtas spēj izveidot unikālus risinājumus, dodot Jums iespēju izcelties uz pārējo fona. Mūsu dizaineri zina, kā to vislabāk panākt – sazinieties ar mums, un palīdzēsim attīstīt Jūsu ideju līdz gatavam rezultātam!

Sazinies, lai varam piepildīt tavas vēlmes!