Žurnāli un katalogi

Ja vēlaties klientu informēt par visiem uzņēmuma produktiem vienuviet un ērti šķirstāmā veidā, katalogs būs pareizā izvēle. Tā dizaina un drukas kvalitāte netieši norāda arī uz Jūsu uzņēmuma standartiem.

 

Gutenbergs Druka piedāvā augstas kvalitātes žurnālu, katalogu, ēdienkaršu, avīžu druku uz dažādiem papīriem (krītots, nekrītots, avīžpapīrs), iesējumiem (spirāle, līmēts, skavots). Tāpat darba ilgmūžībai visas lapas, atsevišķus svarīgākos elementus vai tikai vākus varam ielaminēt. Vienalga, vai attēlos būs cūkgaļas cepetis vai biroja mēbeļu komplekts – uz mūsu profesionālajām drukas iekārtām Jūsu produktu krāsas izskatīsies ļoti tuvas īstenībai, ļaujot klientam viegli iedomāties to reālajā dzīvē.


Katalogu dizaina izstrādē jāievēro daudz nianšu. Lai klients šķirstot nenogurtu, nedrīkst atvērumus pārsātināt ar dizaina elementiem. Tāpat saturs jāsakārto prioritārā secībā, svarīgāko ievietojot sākumdaļā. Varam drukāt periodiskus izdevumus, kā uzņēmuma iekšējās avīzes vai pat masveida pārdošanai paredzētu presi.

 

Sazinieties ar mums, jo mēs zinām, kā piesaistīt cilvēku skatienus!

Sazinies, lai varam piepildīt tavas vēlmes!